ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XII

Скликання:

VIII

Проголосовано:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

06.05.2022

Статус:

Прийнятий вцілому

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  16
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 608-12-VIII

СЛАВУТИЦЬКА МІСЬКА РАДА ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

06.05.2022 608-12-VIII

Про внесення змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань і Статуту комунального підприємства «Житлово-комунальний центр» Славутицької міської ради та затвердження його у новій редакції

Розглянувши звернення комунального підприємства «Житлово-комунальний центр» Славутицької міської ради від 14.01.2022 № 28 про внесення змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань і Статуту комунального підприємства «Житлово-комунальний центр» Славутицької міської ради з метою забезпечення належного виконання підприємством покладених на нього завдань, відповідно до ст. 57, 78 Господарського кодексу України, керуючись ст. 17, 26, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

м і с ь к а р а д а

В И Р І Ш И Л А :

 1. Внести такі зміни до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР), додавши до відомостей ЄДР нові види діяльності комунального підприємства «Житлово-комунальний центр» Славутицької міської ради (код ЄДРПОУ 32631821):

- електромонтажні роботи (КВЕД 43.21);

- ремонт і технічне обслуговування електричного устаткування (КВЕД 33.14);

- монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування (КВЕД 43.22);

- штукатурні роботи (КВЕД 43.31);

- установлення столярних виробів ( КВЕД 43.32);

- покриття підлоги й облицювання стін (КВЕД 43.33);

- малярні роботи та скління (КВЕД 43.34);

- інші роботи із завершення будівництва (КВЕД 43.39).

2. З урахуванням вищезазначених змін, викласти та затвердити статут комунального підприємства «Житлово-комунальний центр» Славутицької міської ради в новій редакції, що додається.

3. Уповноважити директора комунального підприємства «Житлово-комунальний центр» Славутицької міської ради Сергія МІНІНА на подачу документів для здійснення державної реєстрації внесення змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в установленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності та правопорядку (Денис МАСЛІЙ) та на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктора ШЕВЧЕНКА.

Міський голова Юрій ФОМІЧЕВ

ДОДАТКИ

1 608-12-12 Зміни статут ЖКЦ кведи.pdf Переглянути